Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  Kıymetli Müdürümüz ve Değerli Mesai Arkadaşlarımıza Veda Ettik..
  04.07.2022

       Kurumumuzda 6 yıldır başarıyla görev yapan, tesis ettiği aile ortamı, samimi ve güler yüzlü yaklaşımı ile gönlümüzde özel bir yere sahip olan, özverili ve başarılı çalışmalarımıza liderlik eden kıymetli müdürümüz Sn. Hasan UÇKAÇ tayini çıktığı için aramızdan ayrılmıştır. Kurumumuza kattığı değer ve hizmetleri için kendisine teşekkür ediyor, bundan sonraki meslek hayatında başarılar diliyoruz.

       Ayırıca tayin olmaları ile kurumumuzdan ayrılan Ambar memuru Zahide Çiğdem DAĞILGAN, Teknisyen Ali YAYLALI, Teknisyen Sefa DEMİR ve İ.K.M. Şeref KORKMAZ'a hizmetleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.

       Organize ettiğimiz veda yemeğinde bizleri yanlız bırakmayan Başsavcı Vekillerimiz Sn. Yunus Abdullah TOKGÖZ'e, Sn. Mehmet ÖZEL'e ve  Sn. Ayhan GÖKALP'e, Cezaevi Savcımız Sn. Murat AĞAOĞLU'na, 2 Nolu Açık C.İ.K. Müdürü Sn. Fikret YÜKSEK'e, H Tipi Kapalı C.İ.K. Müdürü Sn. Aydın SUBAŞI'na, L Tipi Kapalı C.İ.K. Müdürü Sn. Çağatay KAYA'ya ve tüm misafirlerimize teşekkür ederiz..

  Adres

  Gazipaşa Mahallesi Güvenir Sokak No: 3 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

  Telefon

  0 222 322 20 19

  0 222 323 98 99

  E-Posta

  eskisehir.acikisaretadalet.gov.tr